ילדתי המקום שלך אחרי שילדת

פיזיותרפיה למען איכות חיים טובה יותר 

פיזיותרפיה הינו מקצוע אשר נלמד בתואר ראשון, שהחל משנת 2008 חל איסור מוחלט לעסוק בתחום זה ללא תעודת הסמכה מוכרת וחוקית. תפקידם של אנשי המקצוע העוסקים במתן טיפולי פיזיותרפיה הוא להעריך ולאבחן את הכאבים והבעיות של מטופליהם ולאחר מכן להתאים להם אישית, תרגילים אשר מבוצעים באופן עקבי על מנת להשיג תוצאות משמעותיות.

לטיפול פיזיותרפיה מספר מטרות, כאשר מטרתו העיקרית היא להביא לשיפור איכות חייהם של המטופלים על ידי שיפור טווח התנועה שלהם ומיגורם של כאבים שונים ובעיות בשרירים. פיזיותרפיה כתחום מבוססת בעיקר על גבי מחקר מדעי מקיף העוסק בגוף האדם, כאשר הפיזיותרפיה עורכת שימוש בטכניקות ושיטות שונות בהתאמה אישית למטופל על מנת לשמר מצב פיזי תקין ובריא ואף גם על מנת לעזור בהחלמה ממצבים רפואיים מסוימים, כגון: פגיעות גוף כתוצאה מתאונות שונות, אירוע מוחי וכו’.

פיזיותרפיה
קרדיט לתמונה Freepik

יתרונות של טיפול פיזיותרפיה לרצפת האגן

פיזיותרפיה לרצפת אגן  היא סוג פיזיותרפיה שנועד בעיקר על מנת לסייע לאנשים אשר סובלים מבעיות הקשורות לאזור רצפת האגן. ראוי לציין כי קיימים מספר יתרונות מרכזיים שהופכים פיזיותרפיה לרצפת אגן לטיפול מומלץ במיוחד עבור אלו שזקוקים לו. כמו כן, חשוב לציין כי לטיפול של פיזיותרפיה לרצפת אגן יש יתרון משמעותי באשר להקלה על כאבים. למעשה, מרבית אלו אשר נזקקים לטיפול פיזיותרפיה לרצפת אגן מגיעים בעיקר מאחר והם סובלים מכאבים שנובעים בגלל רצפת אגן חלשה. אולם, טיפול פיזיותרפיה איכותי יכול להקל משמעותית על כאבים אלו במידה ומבצעים אותו בצורה עקבית.

נוסף על כך, חשוב לציין כי נמצאו יתרונות משמעותיים של רצפת אגן חזקה בהקלה על לידה ועל ההחלמה אחרי הלידה. למעשה, נשים שנעזרו בפיזיותרפיה לרצפת אגן עשויות לחוות פחות כאבי אגן במהלך ההיריון ואף עשויות להקל על עצמן משמעותית בתהליך הלידה עצמה. אין ספק כי מפאת יתרונות אלו, טיפולי פיזיותרפיה לרצפת אגן הינם מומלצים בהחלט ועשויים להביא לשיפור משמעותי באיכות חייהם של אלו שמבצעים אותם. 

הסיבות לטיפול של פיזיותרפיה לכתף

בדומה לפיזיותרפיה לרצפת אגן, גם פיזיותרפיה לכתף  היא סוג טיפול מומלץ במיוחד עבור אלו שזקוקים לו. למעשה, אלו אשר סובלים מכאבי כתפיים או מטווח תנועה קצר שמגביל את התפקוד היומיומי שלהם יוכלו לשפר את מצב הכתפיים שלהם באופן משמעותי על ידי עריכת פיזיותרפיה לכתף ובכך בעצם לשפר את איכות החיים שלהם פלאות. כמו כן, חשוב לציין כי טיפולי פיזיותרפיה מביאים לתוצאות רק כאשר מבצעים אותם באופן עקבי, אם כי לכל אדם יידרש זמן אחר עד שיראה תוצאות ושיפור. על כן, בעת בה אתם עוברים טיפול של פיזיותרפיה לכתף חשוב לציין כי עליכם לזכור שמדובר בתהליך ולהתאזר בסבלנות. בעוד כי כל גוף הוא אינדיבידואלי ולכל אדם יידרש משך טיפול אחר, במרבית המקרים ניתן להשיג תוצאות משמעותיות לאחר מספר שבועות או מספר חודשים אחרי התחלת טיפול של פיזיותרפיה לכתף, תלוי במצבו הגופני של המטופל. 

הכתבה בחסות: ביי פוסט

הגר לדרמן איילי- ניתוח התנהגות והדרכת הורים

גמילה מחיתולים, הדרכת הורים
0504309005

ערוגות טיפוח אורגני

הומאופתיה וצמחי מרפא, מתנות ליולדת
0502249600

ליבי – מנחת הורים לתינוקות

גמילה מחיתולים, יועצת שינה
0505784398
חיפוש

תהיי חברה?

הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

שתפי בפייסבוק
שתפי בטוויטר
שתפי בפינטרסט
העבירי בווטסאפ
העבירי במייל
תהיי חברה? הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

היי אימוש, מחפשת משהו?
תהיי חברה,
הרשמי לניוזלטר

הצטרפי לרשימת התפוצה שלנו לקבל עדכונים על כתבות, הטבות והנחות.