ילדתי המקום שלך אחרי שילדת

פרסמו אצלנו

אתר ‘ילדתי’ נולד מתוך צורך, שאחרי הלידה הכל נורא חדש, מבלבל ומעורפל ומאוד חשוב לתת לאשה את המקום שלה אחרי הלידה ואת ההבנה שהיא ממש לא לבד.

שהיא לא היחידה שמקפצת על כדור פיזיו באמצע הלילה, סופרת ספלי קפה דימיוניים כשהכל מסביב חשוך ושקט. המחשבה שכולנו עוברות את אותן החוויות והתופעות שאחרי הלידה ושלא רק לי כואב כל איבר בגוף ושלפעמים אין אפילו רגע להכניס משהו קטן לפה או לגשת לשירותים.

ב’ילדתי’ אנחנו קהילה שלמה של נשים אחרי לידה שעוברות את אותם הדברים ממש עכשיו, עם תמיכה וכתבות של נשות מקצוע.
יש באתר המון כתבות רלוונטיות של נשות מקצוע הכותבות מניסיונן ובגובה העיניים בדיוק על כל אותם הנושאים הפחות מדוברים: טחורים וגודש, כאבים בגוף כתוצאה מהתכופפויות בזמן ההאכלות, כושר אחרי לידה, הרדמות וסדר יום מההיבט של איך זה יכול לעזור לך לישון טוב יותר, חזרה לעבודה אחרי חופשת הלידה, שינויים בזוגיות וסקס אחרי לידה וכו’. כמן כן ניתן ליצור קשר עם נשות המקצוע דרך האתר ודרך הפורום לשאלות או להיעזר בשירותיהן.

קהילת ‘ילדתי’ נמצאת גם בפייסבוק וגם באינסטגרם, שם אנחנו דואגות לעלות עידכונים על כתבות חדשות שמתפרסמות, סקרים, שאלות שהעוקבות מבקשות על המלצות ופתרונות החל ממשחה לתפרים, יועצת זוגית ועד למתנות לידה או סתם כדי לשתף ולקבל מעטפת של תמיכה גם מהצוות המקצועי וגם מנשים כמוהן שממליצות מניסיונן האישי. בעקבות הדרישה, הקמנו גם פורום ‘ילדתי’ אליו ניתן להתחבר, להתייעץ ולשתף בלייב עם נשים כמונו ועם נשות מקצוע.

פרסום בקהילת ילדתי

אתר וקהילת ילדתי – קהל היעד:

מה שמייחד את האתר ואת קהילת ‘ילדתי’ זה שאנחנו לא עוד אתר ששם פוקוס רק על תינוקות, על הריון ועל הלידה אלא נותנות לאשה את המקום שלה, אחרי הלידה.

אנחנו שמות על השולחן את כל הנושאים הפחות מנצנצים ומדוברים, כי ידע ושיתוף הם כוח עצום וככל שנגיע קצת יותר מוכנות, עם המון תמיכה, אנחנו נהיה קצת פחות מופתעות במיוחד שיש קהילה שלמה שמחבקת ועוברת את אותם האתגרים בדיוק.
הקהילה שלנו היא מדוייקת ומטורגטת. היא כוללת נשים אחרי לידה ראשונה, שנייה, שלישית וכו’. אמהות צעירות לפעוטות ולילדים קטנים שכבר הולכים ומדברים, שמחפשות עכשיו פתרונות למוצרים, לסדנאות, לייעוץ ולעיסוקים שיכולים לעזור ולהקל.

שיווק באתר ילדתי: אנחנו נותנות מענה לכאב ולצורך

קהילת ‘ילדתי’ היא קהילה מאוד מעורבת, משתפת, מתחדשת וגדלה מיום ליום.
אנחנו מפרסמות בכל הנכסים הדיגיטליים השונים של הקהילה: באינסטגרם, בעמוד הפייסבוק ובניוזלטר החודשי שנשלח לנרשמות מהאתר.

האתר מקודם אורגנית בגוגל ועולה בעמוד הראשון במונחים שונים, הרלוונטיים לנשים אחרי לידה ולאתר פורום אליו העוקבות יכולות להירשם, לשתף ולהתייעץ עם עוד נשים ועם נשות מקצוע.

השפה באתר ובפלטפורמות השונות הינה שפה בגובה העיניים, כי אנחנו קהילה, אנחנו חברות, אנחנו מבינות אחת את השניה ואנחנו יחד בזה וכמובן שגם התכנים והפרסום הינם בגובה העיניים ובשפה שלנו, מהניסיון שלנו.
אנחנו לא משווקות לקוראות ולעוקבות שלנו, אנחנו נותנות להן פתרונות, עונות על צורך, על כאב. הן אם מדובר בכאב פיזי: טחורים, גודש, כאבי פטמות, כאבי גב, תפרים ועייפות והן אם מדובר בכאב ריגשי או נפשי כמו בדידות, בילבול, שוק וחוסר איזון הורמונלי – יש כל כך הרבה מוצרים רלוונטיים שכאן כדי להקל עלינו אחרי הלידה ושאנחנו מחפשות כאן ועכשיו כדי להיעזר.

בנוסף, בתקופה של חופשת הלידה יש כל כך הרבה סדנאות ופעלויות שאולי באמת תורמים להתפתחות התינוק.ת אבל בסופו של דבר נותנים כל כך הרבה לאמא: היציאה מהבית, המפגש עם אמהות טריות שעוברות את אותן הדברים, השיתוף, החברה כל כך חשובים לנפש שלנו… בדיוק כמו שהאתר שלנו דוגל בלתת לאמא את המקום שלה אחרי הלידה, כי Happy Mommy – Happy Baby.

מחירון פרסום באתר ילדתי

חבילת לייט

300 ₪

חבילת מתקדמים

750 ₪

חבילת אקסקלוסיב (VIP)

1500 ₪
שתפי בפייסבוק
שתפי בטוויטר
שתפי בפינטרסט
העבירי בווטסאפ
העבירי במייל
תהיי חברה? הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

היי אימוש, מחפשת משהו?
תהיי חברה,
הרשמי לניוזלטר

הצטרפי לרשימת התפוצה שלנו לקבל עדכונים על כתבות, הטבות והנחות.