ילדתי המקום שלך אחרי שילדת

צילומי הריון ולידה – כל הסיבות לכך שתרצי לתפוס רגעים אלו

סיישן עם צלמת הריון ולידה הוא הזדמנות לעשות ‘פריז’ ולעשות זום-אין על עצמך ועל החיים שגופך מייצר, זוהי תזכורת מרגשת של כל מה שמצפה לך עם הגעתו של ילדך לעולם.

כמובן שכל אחת מרגישה אחרת, בנוגע לצילומי הריון ולידה. זה כמובן גם תלוי בהרגשה הכללית שלנו במהלך ההיריון, בסוג ההיריון ובשלב ההיריון שבו אנו נמצאות: יתכן ונרגיש חסרות ביטחון בגופנו, או שאולי פחות מתאים לנו כרגע להשקיע זמן ו/או כסף בצילומי הריון מקצועיים.

הכי חשוב, (כמו בכל דבר בחיים) לקבל החלטות שמתאימות לך! כל אחת על פי צרכיה השונים ועל פי רצונותיה האישיים ולהחליט אם זה מתאים.
מוזמנת לבחון את הסיבות הרבות מדוע צילומי הריון ולידה לגמרי שווים את ההשקעה ולהבין מדוע זו תהיה החלטה שלא תתחרטי שקיבלת😊:

תיעוד מסע ההורות הייחודי

כל הריון הוא כל כך שונה ולא תחווי את אותו ההיריון בדיוק, עם אותו התינוק שוב, אלא רק עכשיו. באמצעות צילומי הריון ולידה תוכלי לתעד את המסע הספציפי הזה שקורה ממש עכשיו ולשתף בעתיד עם ילדיך ועם משפחתך, דרך התמונות את המסע שעברת.

לנצור את רגעי האושר והציפייה 

הכל עובר כל כך מהר, גם כשקשה אנחנו לא תמיד מבינות לאן חמק כל הזמן הזה. ההיריון, הוא שלב כל כך משמעותי עבורנו ולפעמים מבלי שנשים לב אנחנו לא מספיקות לתעד את כל אותם הרגעים מלאי הרגש והציפייה, שלפני ההורות. כך, נוכל לעצור, גם כמה שנים אחרי ולהתרפק על כל אותם הרגעים הנוסטלגיים.

הזדמנות לזמן לעצמי

בתוך כל האטרף של להספיק ולסגור את כל הפינות בעבודה, את כל הרכישות שלפני בואו של התינוק, את כל הכביסות והניקיונות שלפני, הגיוני שלא נשאר לך ממש זמן לעצמך! בסיישן של צילום הריון את במרכז! בין אם תבחרי ללכת על שמלה מעוצבת, עם איפור, ציפורניים וכל האקססוריז ובין אם תבחרי ללכת בהכי טבעי שלך, זה זמן שהוא שלך, שמתרכזים בך! זה משהו שאנחנו נוטות לשכוח כמה חשוב לשים לב גם לעצמנו, כדי להתמלא באוויר ולהיות יותר מלאות, בעבור האחרים.

ציון דרך בהרחבת המשפחה

אם החלטתם ללכת על סיישן אצל צלמת הריון ולידה, זה בהחלט נחמד לחזור על זה בהריונות הבאים ולצרף את שאר הילדים לצילומים ובכך לייצר תמונות שונות, בהתאם לגדילתה של המשפחה. כך כל ילד יכול לראות בדיוק מתי ואיפה היה נוכח ומתי היה עוד בבטן:). משהו שהילדים בהחלט יעופו עליו!

חשיפת מין התינוק

בסיישן של צילומי הריון ולידה ניתן לחשוף את מין התינוק בצורה כיפית ויצירתית. אם את יצירתית ויש לך רעיונות משלך הצלמת בטוח תשמח לזרום איתך ולעזור לך במימוש רעיונות אלו. פחות אומנותית? לצלמת הריון ולידה יש כל כך הרבה אפשרויות ורעיונות מקוריים משלה שיחד תוכלו לייצר תמונות בהחלט יצירתיות.

זמן איכות עם הפרטנר.ית

הזדמנות לבילוי מיוחד (כל עוד זורמים איתך😊 ) עם מי שאיתו/איתה יצרת את החיים החדשים שבבטנך. בזמן שצלמת הריון מתעדת את הרגעים המרגשים האלו עבורכם.

שלב חשוב בחיינו

לפעמים במבט לאחור אנחנו לא מבינות למה לא שמרנו, למה לא תיעדנו דברים הרבה פחות משמעותיים מצילומי הריון. כמו שהיה לך חשוב לדאוג לצילומי חתונה, אז אם יש לך הזדמנות שצלמת הריון ולידה תדאג לנצור את אחד השלבים הכי חשובים ומשמעותיים בחייך, רגע לפני הפיכתך לאמא, זה יישאר איתך לתמיד וזה פרייסלס.

מוזמנת לאינדקס של ‘ילדתי’ שם תוכלי למצוא צלמת הריון ולידה שאהבת ושמתאימה לך ולמה שאת מחפשת.

צלמת הריון ולידה באתר ילדתי

לדרמן אנקה – צלמת

היום שאחרי הלידה, מתנה מפנקת ללידה
0543157115
חדרה
טעינה נוספת

מאמרים נוספים בנושאי הריון ולידה

שתפי בפייסבוק
שתפי בטוויטר
שתפי בפינטרסט
העבירי בווטסאפ
העבירי במייל
תהיי חברה? הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

היי אימוש, מחפשת משהו?
תהיי חברה,
הרשמי לניוזלטר

הצטרפי לרשימת התפוצה שלנו לקבל עדכונים על כתבות, הטבות והנחות.