ילדתי המקום שלך אחרי שילדת

טכנולוגיות חדשניות לטיפול בשינויים ובתחושה הנשית

בעולם המודרני בו אנו חיים, ניכר כי הטכנולוגיה הרפואית ממשיכה להתקדם בקצב מסחרר. ובכן, זאת בין היתר מאחר ומאז ומתמיד הדגש היה על שיפור איכות החיים והנוחות הכללית שלנו ככל הניתן, וזה כולל שימוש במגוון טכנולוגיות חדשניות עבור שיפור התחושה. במאמר זה, נציג בפניכם אפשרויות שונות הכוללות מספר טכנולוגיות חדשניות העשויות לסייע בשיפור התחושה הנשית, שכדאי שתכירו.

ניתוח הצרת נרתיק

היום לא מעט נשים הולכות ונהיות מודעות לגוף שלהן, וכך גם באשר לאזור הווגינה. כדי לקבל תוצאה אסתטית יותר, ישנן נשים הבוחרות לבצע ניתוח הצרת נרתיק המיועד עבור עיצוב שפתי הפות, כך שאותן הנשים יוכלו להרגיש יותר בנוח עם המראה שלהן. בין אם מדובר בטיפול שנערך לאחר לידה/לידות או בין אם מדובר בשינוי המראה הכללי של האזור, איתו האישה נולדה מלכתחילה – אין ספק כי עבור אותן הנשים שהליך מסוג זה מתאים להן, מדובר בניתוח המסייע להן להשיג את המטרה.

טכנולוגיות חדשניות לטיפול בשינויים ובתחושה הנשית
קרדיט לתמונה: Freepik

למי ניתוח הצרת נרתיק יכול להתאים?

נשים לאחר לידה – מכיוון שהגוף עובר לא מעט שינויים ביצירת ובהבאת חיים חדשים לעולם, לעיתים, גם צורת הנרתיק עלולה להשתנות ולא לחזור לעצמה לאחר לידה. לעיתים השינוי הזה עלול לבוא לידי ביטוי בהפחתה משמעותית של החיכוך בעת קיום יחסי מין – מה שפוגע בהנאה, מעבר לחיסרון האסתטי שבעניין. מצבים כאלו עלולים “לאתגר” את החיים האינטימיים של בני הזוג, ולכן ישנן נשים לאחר הלידות שבוחרות לבצע ניתוח הצרת נרתיק.

תיקון פגמים אסתטיים – לעיתים, ללא קשר ללידה, גם לפני הלידה נשים מסוימות ירצו לבצע ניתוח הצרת נרתיק, בין היתר על מנת לתקן פגמים אסתטיים. כך לדוגמא, ישנן נשים שסובלות ממראה של שפתיים בעלות מראה נפוח או מדולדל – שבמקרים שונים עלולים להוות מקור לבושה שיקשה על הנשים להיחשף במצבים אינטימיים, מה שעלול לפגוע בחיים הזוגיים.

ניתוח כריתת רחם

ניתוח כריתת רחם זהו בעצם ניתוח בו מסירים באופן מלא או לחילופין, באופן חלקי (ללא צוואר הרחם) את רחם האישה. בעקבות ניתוח זה, המטופלת לא תוכל להרות או לקבל מחזור חודשי יותר.

סיבות מאחורי ניתוח כריתת רחם

ישנן סיבות שונות העומדות מאחורי ניתוח כריתת רחם. לעיתים, ייתכן כי הסיבה לניתוח היא כאבים שנובעים ממצבים שונים כמו אנדומטריוזיס ורחם שרירני – כאשר לא ניתן לטפל במצבים אלו בשום דרך אחרת. בנוסף, ייתכן גם כי יהיה צורך בביצוע ניתוח כריתת רחם בעקבות דימומים וסתיים חזקים, אחרי שאפשרויות אחרות של טיפול שמרני לא הניבו את התוצאות להן ציפינו. כמובן שניתוח זה משמש אותנו גם עבור התגוננות מול סרטן הרחם וסרטן השחלות. מעבר לכך, חשוב מאוד לציין כי צניחת רחם בפני עצמה מביאה איתה השלכות אדירות, והיא מפריעה בצורה משמעותית לתפקוד בחיי היום-יום.

כמובן שגם לפני ניתוח להצרת הנרתיק וגם לפני כריתת רחם חשוב מאוד להתייעץ עם הרופא לפני תחילת התהליך, וכמובן לוודא התאמה ולעבור יחד איתו על החלופות השונות טרם נקיטת צעדים אלו.

הכתבה בחסות: ביי פוסט

פאלמרס

הכנה ללידה, מתנה מפנקת ללידה
0543401151

ילדים מרגישים מאוד

ויסות חושי, ליווי התפתחותי
0549467924

טיפול בכאבי שרירים ומתח כרוני

טיפול טווינא, טיפול מגע לאיזון הגוף
0545490434
חיפוש

תהיי חברה?

הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

שתפי בפייסבוק
שתפי בטוויטר
שתפי בפינטרסט
העבירי בווטסאפ
העבירי במייל
תהיי חברה? הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

היי אימוש, מחפשת משהו?
תהיי חברה,
הרשמי לניוזלטר

הצטרפי לרשימת התפוצה שלנו לקבל עדכונים על כתבות, הטבות והנחות.