ילדתי המקום שלך אחרי שילדת

איך לעזור לילד להתחיל לדבר בשפה זרה?

לימוד שפה זרה, למשל אנגלית, הוא לא דבר פשוט לאף אחד. ישנם מבוגרים רבים המתקשים בכך, ובוודאי ילדים שנדרשים ללמוד אותיות ומילים שהם לא מכירים ודורשים מהם תשומת לב, סבלנות ושימוש בכלים שהם לא בהכרח רגילים אליהם.

לא מעט ילדים, גם אחרי שנים רבות של לימוד אנגלית בבית ספר, מתקשים לקרוא, לכתוב או לנהל שיחות בשפה זו. הם מתמודדים עם מחסומי שפה שונים. מה שעלול להוות אתגר עבורם בעתיד שכן, ללא ידיעת השפה האנגלית יהיה להם מאוד קשה להתקדם בחיים. מה שעלול להקשות עליהם למצוא משרות עבודה שונות, להתקבל לתפקידים מסוימים, ללמוד באקדמיה ואפילו בהתנהלות בשיחה בסיסית בחופשה בחו”ל, יהיה מאוד מאתגר עבורם.

הורים רבים מכירים בחשיבות השפה האנגלית בשימוש היום-יומי, ולכן הם מנסים לספק לילדיהם כלים שונים אשר בעזרתם יוכלו ללמוד אנגלית ברמה טובה. הם מנסים לעזור להם ללמוד את השפה מגיל צעיר, בעזרת אמצעים שונים שיכולים להיות מותאמים לילדים. החוכמה היא לספק להם את אותם הכלים והאמצעים ולאפשר להם ללמוד בסבלנות ולטעות, בשביל שיוכלו להבין את הטעויות וללמוד מהן.

איך לעזור לילד להתחיל לדבר בשפה זרה? Novakid
קרדיט לצילום: Novakid

איך אפשר לעזור לילדים להתגבר על מחסומי שפה

ישנם ארבעה כלים שיכולים לעזור לילדים ללמוד אנגלית ולהתגבר בכך על מחסום השפה:

קריקטורות ואנימציה באנגלית – במקום לקרוא קריקטורות או לצפות בסרטים מצוירים בעברית, מוטב שיעשו את זה באנגלית.

קריאה בקול – קריאת ספרים היא הכלי האידיאלי ללמידת שפה ובפרט ליצירת אוצר מילים עשיר. כשילד קורא בקול, הוא גם לומד כיצד לבטא את המילים בצורה נכונה וגם צובר ביטחון עצמי בדיבור ובקריאת השפה בקול.

לימודי שפה עם דוברי שפת אם –  באופן טבעי, הדרך הטובה ביותר עבור ילדים ללמוד אנגלית או כל שפה אחרת היא בעזרת לימודים ושיעורים אצל דובר השפה ברמת שפת אם. כך אפשר ללמוד איך לקרוא, איך לכתוב, הבעה, דקדוק והיבטים אחרים של השפה בצורה מדויקת ונכונה.

נסיעה לחו”ל – כשילד נוסע לחו”ל עם הוריו הוא נמצא בסביבה זרה, בסביבה בה הוא חייב לדבר אנגלית, הרי אם ינסה לדבר עברית זה לא יעזור לו. כך הוא צובר ניסיון, ביטחון, הוא יכול לתרגל את כישורי השפה, להתגבר על מחסומים וללמוד דברים חדשים.

איך לומדים אנגלית עם Novakid?
קרדיט לתמונה: Novakid

איך לומדים אנגלית עם Novakid?

בית הספר המקוון Novakid מאפשר לילדים ללמוד אנגלית בעזרת מורים דוברי אנגלית שפת אם. בבית הספר הם לומדים את השפה באמצעות משחקים, קומיקס ואמצעים תקשורתיים שונים.

תהליך הלמידה נמשך 25 דקות על מנת לשמור על הסבלנות ועל הריכוז של הילדים. זה עוזר להם ללמוד טוב יותר את החומר ולשמר את תהליך הלמידה לאורך זמן. בית הספר יצר תוכניות מתקדמות בעזרת הידע המקצועי והניסיון של צוות ההוראה במקום.

השיעורים בבית הספר Novakid מיועדים לילדים בגילאים 4 עד 12 ותוכניות הלימוד בבית הספר נבנו בהתאמה לגילאים אלו.

להזמנת שיעור ניסיון חינם עם Novakid לחצו כאן.

הכתבה בחסות: בסט לינקס

עיטוף של אהבה

דולה לאחר לידה, דולה ללידה
0546400505

דנה ניר תזונאית קלינית, מורה לפילאטיס ויוגה

הכנה ללידה, מדריכת יוגה
0508787350

אנני רבינוביץ- הדרכת הורים

דולה לאחר לידה, הדרכת הורים
0585017584
חיפוש

תהיי חברה?

הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

שתפי בפייסבוק
שתפי בטוויטר
שתפי בפינטרסט
העבירי בווטסאפ
העבירי במייל
תהיי חברה? הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

היי אימוש, מחפשת משהו?
תהיי חברה,
הרשמי לניוזלטר

הצטרפי לרשימת התפוצה שלנו לקבל עדכונים על כתבות, הטבות והנחות.