ילדתי המקום שלך אחרי שילדת

שמות לבנים 2023 – כל ההמלצות שלנו לשם לבן בכתבה אחת

מזל טוב! מכל ההחלטות שעוד עתידות להגיע, הגעת לאחת ההחלטות הראשונות בתפקידך כהורה: בחירת השם. 

בחירת שם לתינוק החדש שלנו, זו משימה לא פשוטה בכלל, מבלי להלחיץ, כן😊?! זה “רק” השם שילווה אותו מעכשיו כתינוק, ועד לחייו הבוגרים, אחריות אמרנו?! 

אבל כמו בכל דבר כמעט, חשוב שניקח את הבחירה בפרופורציה וננסה להנות מהדרך, כי גם את השם, תמיד אפשר לשנות.

שמות לבנים 2023 – בואו נעשה סדר!

כשבאים לבחור שם לבן קיים מגוון אינסופי של שמות, מתחומים שונים ומגוונים. אם אנחנו נרצה לבדוק מה היו השמות הכי טרנדיים בארץ, נוכל לבדוק באתר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ולמצוא שם את השמות מפולחים ע”פ שנים וע”פ המגזרים השונים. 

באתר ‘ילדתי, אחרי מחקר ואחרי קבוצות מיקוד עם אמהות קיבצנו עבורך כתבות שונות, עם שמות שונים לבנים. הכתבות מחולקות על פי נושאים שונים, עם כוונה להקל עליך את כל הנושא של בחירת השם לבן. 

כמובן שלא כל השמות הקיימים, מופיעים בכתבות ואם שם מסוים אינו מופיע אצלנו, זה לא אומר כלום על אותו השם:) ונשמח שתרשמי לנו בתגובות ונוסיף באהבה. 

אנחנו כאן כדי לחסוך לך קצת מכאב הראש שבבחירת שם, ולכן ריכזנו לך כאן בכתבה אחת, את כל השמות שעלו אצלנו בכתבות השונות עד כה. 

בכתבה הראשונה שעלתה בנושא: איך בוחרים שם לבן? תוכלו למצוא רשימה נבחרת של 25 שמות של בנים ולהתחיל את המסע של בחירת השם לבנך.

שמות לבנים לפי נושאים שונים: 

שמות של בנים מהתורה:

מתוך מבחר אינסופי של שמות, אם חשוב לך שהשם של בנך יגיע מהתורה, מוזמנת לכתבה שמרכזת עבורך 20 שמות לבנים מהתורה, כולל פירוש לכל שם.

שמות של בנים מהקבלה:

השם שמעניקים לתינוק הוא מאוד חשוב ומשמעותי, על פי הקבלה. השם הנבחר משפיע על המשך חייו. למי שחשוב שם מהקבלה, שווה לקרוא עוד ולהתעמק בנושא כי יש להם פרמטרים שונים עליהם כדאי לשים לב כשבוחרים את שם התינוק. 

לדוגמא, כשבוחרים שם לבן חשוב להימנע מלבחור שמות של בנות ולהיפך. בבחירת שם לבת, להימנע ממתן שם של בן: כי על פי הקבלה שם כזה עשוי לגרום לחוסר פריון. 

כמו כן, ישנה עדיפות לבחור בשמות של בעלי חיים על פני שמות של צמחים. הסיבה לכך (על פי הקבלה) היא שהצמח נמוך יותר מנשמתו של האדם. 

ישנן אותיות מסוימות שחשוב שיופיעו בשם כמו: האות ה’ והאות ש’ לעומת אותיות וצירופים שפחות מומלצים.

אם את מחפשת שמות לבנים מהקבלה? 20 שמות מומלצים מחכים לך בכתבה כאן

שמות אמריקאים לבנים:

טרנד חדש מהשנים האחרונות הוא לקרוא לתינוק בשם שיכול לתפוס טוב גם בחו”ל. גם אם יש לכם משפחה בחו”ל או מתכננים רילוקיישן וגם אם את סתם מתחברת לז’אנר, כאן תוכלי למצוא רשימה מסודרת של 20 שמות אמריקאים שאהבנו.

שמות יפים לבנים:

כשערכנו קבוצות מיקוד ושאלנו על שמות יפים לבנים, עלו המון שמות יפים ולכתבה: שמות יפים לבנים הוכנסו השמות שחזרו על עצמם בקבוצה. כמובן שאם השם שאת אוהבת במיוחד אינו נמצא ברשימה, זה לא אומר שהוא לא שם יפה לבן ויותר מנשמח שתשתפי אותנו בתגובות בשמות יפים נוספים.

שמות מיוחדים לבנים:

כל שם הוא כל כך ייחודי ומיוחד במיוחד אם את בחרת אותו לבנך. באמת שיש כל כך הרבה שמות מיוחדים לבנים כך שאין לזה סוף.  ברשימה הזו תמצאי שמות מיוחדים לבנים עם פירוש לכל שם, כדי שתוכלי להתפקס קצת יותר.

שמות של בנים עם משמעות:

בנוסף לזה שהשם הנבחר צריך להיות יפה בעינינו, לחלקנו חשוב שלשם יהיה איזשהו פירוש מעבר .

כאן תוכלי למצוא רשימה של 20 שמות לבנים עם משמעות כולל הפירוש לכל שם ושם.

שם לבן מהטבע:

אם חשוב לך שהשם של בנך יהיה בעל שורשיות ועם חיבור לטבע, מוזמנת לבקר בכתבה: שמות של בנים מהטבע.

מקוות שהכתבה הזו עזרה לך לקבל רעיונות ולהתמקד קצת. וחשוב לזכור: איזה כיף שיש כזה היצע של שמות שמתוכם אפשר לבחור את מה שהכי מתאים לנו. שיהיה בהצלחה עם הבחירה ובשעה טובה, שהגעת לשלב הזה במסע.

אנני רבינוביץ- הדרכת הורים

דולה לאחר לידה, הדרכת הורים
0585017584

ענבר אופק בשבילך

דולה לאחר לידה, דולה ללידה
0523701137

דנה ניר תזונאית קלינית, מורה לפילאטיס ויוגה

הכנה ללידה, מדריכת יוגה
0508787350
חיפוש

תהיי חברה?

הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

שתפי בפייסבוק
שתפי בטוויטר
שתפי בפינטרסט
העבירי בווטסאפ
העבירי במייל
תהיי חברה? הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

רוצה להשאיר תגובה?

היי אימוש, מחפשת משהו?
תהיי חברה,
הרשמי לניוזלטר

הצטרפי לרשימת התפוצה שלנו לקבל עדכונים על כתבות, הטבות והנחות.