ילדתי המקום שלך אחרי שילדת

מדוע את צריכה לעקוב אחר שבועות הריון?

תקופת ההריון היא אחת מהתקופות המיוחדות ביותר בחייך, ואת הולכת לזכור אותה זמן רב. אך באותה נשימה ניתן להגיד כי מדובר על התקופה המאתגרת ביותר, תקופה בה תצטרכי להיות עם האצבע על הדופק. הרי את תרצי לדעת מהצד שלך כי ההריון מתקדם כמו שצריך, ולא יתעוררו כל מיני בעיות שונות שעלולות לסכן אותך או את התינוק. מעקב אחר השבועות בהריון הכרחי מאוד כדי שתוכלי להשלים את ההריון בבטחה, מבלי לסכן אף אחד. בתור אמא לעתיד, את צריכה להכין את עצמך ליום שבו יהיו לך תינוק קטן בידיים.

תוכלי לחוות כל רגע מההיריון

הסיבה הראשית שבגללה את חייבת להיות עם האצבע על הדופק היא היכולת לחוות. הריון זוהי תקופה מדהימה שבה הגוף שלך עובר שינוי משמעותי, ולכן רק על ידי מעקב תוכלי להתמקד בנקודות השונות. הרי אם את לא תדעי באיזה שבוע את נמצאת, יהיה לך מאוד קשה להבין מה יקרה בשבוע הבא. כל אישה ששומרת על מעקב באמצעות מחשבון הריון מצליחה להרוויח את ההריון כמו שהוא. כבר עכשיו נוכל לספר לך כי בכל שבוע תוכלי למצוא את עצמך מתמודדת עם משהו חדש ומרגש לגמרי.

קרדיט תמונה freepik

תשמרי על הבריאות שלך

זה נכון שהמחשבות שלך נודדות ואת כבר לא ממש חושבת רק עלייך, אך את חייבת לעשות זאת. האינסטינקט הראשוני של כל אמא יהיה לחשוב על העובר ועל הילדים האחרים במידה ויש כאלה. מעקב אחר שבועות הריון יאפשר לך להיות תמיד עם האצבע על הדופק לגבי הבריאות שלך. כך לא תמצאי את עצמך מגלה כל מיני בעיות שונות רק בשלב מאוחר, לעיתים אפילו מאוחר מידיי. הבריאות שלך חשובה מאוד בדיוק כמו הבריאות של כל שאר בני המשפחה. לכן תמיד תנסי להיות עירנית לגבי כל מה שקורה בנושא הזה. 

תשמרי על בריאות העובר

מעקב אחר השבועות בהריון יהיה חשוב מאוד בשביל לשמור על בריאות העובר. הרי בכל שבוע אמור לקרות משהו אחר, כך העובר הופך להיות תינוק קטן וחמוד. אם שלב אחד לא יתרחש זה עלול בצורה טבעית להשפיע על השלבים הבאים בתור. מהסיבה הזאת אנו מציעים לך להשתמש באותו מחשבון ההריון שבזכותו תוכלי לעקוב אחר התפתחות העובר. אם את חוששת שמשהו לא תקין, תהיה לך הזדמנות לפנות ישר לרופא שמכיר את התחום. הוא יסביר לך בדיוק מה אמור לקרות, ומה קרה הלכה למעשה. בסופו של יום בתור אמא את חייבת תמיד להיות בבקרה מתמדת. 

הכיני את עצמך ליום שאחרי

יש הרבה נשים הריוניות שמספרות כי מעקב אחר שבועות הריון מכין אותן ליום שאחרי הלידה. אותן נשים סבורות כי זוהי ההזדמנות הכי טובה שלהן להתכונן לקראת הלידה עצמה. הרי בהריון עצמו האחריות היא אומנם גדולה, אך לא דומה לאחריות ביום שאחרי הלידה עצמה. ברגע שיהיה לך תינוק קטן שאת אחראית עליו, המציאות שלך תשתנה מקצה לקצה. זוהי הסיבה שבגללה את צריכה להתכונן לקראת השלב הזה. עכשיו את יכולה לדאוג להתקדמות ההריון עצמו, ומחר את תוכלי לדאוג לתינוק עצמו.

מאמרים נוספים באתר ילדתי

הגר לדרמן איילי- ניתוח התנהגות והדרכת הורים

גמילה מחיתולים, הדרכת הורים
0504309005

יעל רובינשטיין – מלווה ומאמנת נשים לבחור בעצמן

אימון אישי, יעוד וקריירה

דנה ניר תזונאית קלינית, מורה לפילאטיס ויוגה

מדריכת יוגה, מדריכת פילאטיס
0508787350
חיפוש

תהיי חברה?

הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

שתפי בפייסבוק
שתפי בטוויטר
שתפי בפינטרסט
העבירי בווטסאפ
העבירי במייל
תהיי חברה? הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

רוצה להשאיר תגובה?

היי אימוש, מחפשת משהו?
תהיי חברה,
הרשמי לניוזלטר

הצטרפי לרשימת התפוצה שלנו לקבל עדכונים על כתבות, הטבות והנחות.