ילדתי המקום שלך אחרי שילדת

10 דברים שאני הכי שונאת אצלך

10 דברים שאני הכי שונאת אצלך (לפחות לכרגע, אחרי שילדתי:)) כמו שיש בחיים ירידות לצורך עליות, כישלונות שנועדו להעריך את ההצלחות. גם שקשה, חשוב לא לשכוח את ההומור. זה בהחלט מקל.

מוזמנות לצחוק, להזדהות ואיפה שפחות, אפשר פשוט להעריך. ובלי קשר חשוב תמיד להעריך כי איפה שיש דברים קטנים ששונאים זה אומר שאכפת לנו וזה אומר שיש שם אהבה. וכמו שאומרים האהבה היא שתנצח:)

1. כשאתה ישן – זה נחמד שבבוקר אתה שואל לשלומנו: “ישנתם קצת נכון? “היה לילה יחסית בסדר, נכון?”– לך אולי…כי כנראה ישנת ממש חזק, אבל ממש.

כי בזמן שישנת, אצלנו הייתה מסיבה, כנראה שפספסת אותה: שלא שמעת את התינוק בוכה מספר פעמים, שקמתי והאכלתי וחשבתי שנרדם והחזרתי למיטה ושוב פעם קם (רק זה לקח שעתיים), וגם היו כמה וכמה החלפות, כבר לא זוכרת בדיוק כמה ומה הלך שם אבל לילה עם שינה המממ פחות היה שם…לפחות לנו.

2. שאתה שואל שאלות רטוריות או פשוט מיותרות – “הצלחת לנוח היום?” ברורררר, נחתי כל היום בין המסאג’ים לקוקטיילים. החתלות, כביסות, האכלות, הרדמות, פליטות זה קורה אצל אחרים.

3. שאתה לא מניק – מה זה השטויות האלו?! איך זה היה מקל אם היית יכול להניק, לפחות בחודשיים הראשונים קצת לחלק את זה בנינו.

4. שיש לך זמן להתקלח – אצלי כל מקלחת זו יציאה למלחמה, מודדת על השעון, מתזמנת מתי אוכל לחפוף – אולי כשאמא או חברה יקפצו כדי שיהיה מי שישגיח על הבייבי.

5. שאתה חוזר מהעבודה מותש – ולא תמיד רץ בהתלהבות ולוקח את הבייבי ממני בהתלהבות ואומר “לכי לנוח, אני עכשיו איתו”, או לפחות משהו בסגנון: “הכל בסדר, היה לי יום מדהים בעבודה ואני מלא אנרגיות”.

6. שאתה הולך לעבודה – פוגש אנשים בני גילך ומנהל שיחות של גדולים, שלא קשורות למרקם ולצבע של מה שיוצא מהטוסיק של התינוק.

7. שאתה שותה את הקפה שלך חם – ומצליח גם לאכול את האוכל…חם או בכלל זה שאתה מצליח לאכול.

8. שאתה מפתח תחביבים חדשים – מהרגע שבייבי נכנס לחיינו פתאום אתה מבלה הרבה יותר זמן בשירותים או לחלופין החלטת שאתה מתחיל יוגה או לרוץ שלוש פעמים בשבוע – כי זה בדיוק הזמן להתכונן לחצי מרתון.

9. שאתה לא קונה מתנות– תגדיל ראש, תחזור הביתה עם טייק אוואי שווה (לא תגיד מתנה מטורפת, אבל בהתחשב בזה שלא היה לי רגע לאכול נורמלי היום – זה זהב!!), שוקולדים, קאפקייקס. כזה.

זה אחלה פינוק אחרי שיום שלם ביליתי (וכנראה השלתי כמה גרמים) עם הכביסות, הפליטות, ההחתלות והקפיצות על כדור הפיזיו. אתה יכול גם להיסחף עם איזה תכשיט שווה למשל.

10. שאתה לא תמיד מקבל את זה שעכשיו אני הורמונלית– זה בדוק ממי שלי. אחרי הלידה אנחנו הורמונליות אבל בריבוע. גם אם בהריון הייתי יחסית קלילה זה לא אומר שעכשיו יהיה אותו הדבר. אז תבין, תפנים, תקבל, תכיל – כמה חודשים מאתגרים לפניך.. בהצלחה!

בתמונה זוג שהאשה מפנה את גבה לגבר ושניהם משלבים ידיים בחוסר שמחה כתוצאה מוויכוח
צלמת: תמר שמש

בדוק שיש לך מה להוסיף 🙂 – תשתפי אותנו

ענבר אופק בשבילך

דולה לאחר לידה, דולה ללידה
0523701137

עיטוף של אהבה

דולה לאחר לידה, דולה ללידה
0546400505

קליניקה לטיפול פסיכותרפיסטי זוגי ומיני

זוגיות ומיניות
0544909199
חיפוש

תהיי חברה?

הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

שתפי בפייסבוק
שתפי בטוויטר
שתפי בפינטרסט
העבירי בווטסאפ
העבירי במייל
תהיי חברה? הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

רוצה להשאיר תגובה?

היי אימוש, מחפשת משהו?
תהיי חברה,
הרשמי לניוזלטר

הצטרפי לרשימת התפוצה שלנו לקבל עדכונים על כתבות, הטבות והנחות.