פרסום ושיווק לאמהות טריות ומוצרי תינוקות

בהריון ולפני הלידה הראשונה אנחנו נוטות לחשוב שבאמת צריך לקנות כל פריט ופריט ברשימות שבתי העסק הגדולים מספקים לנו. החל ממחמם מגבונים ועד לארבעה מדחומים שונים (כן כן יש מדחום למים שבאמבט הקטן שנמצא בתוך האמבטיה עם הדפני ועם הכרית המתנפחת כדי שלתינוק יהיה הכי נוח ונעים שאפשר).

אמהות טריות בתחילת הדרך, לרוב מסתמכות על המלצות, על מכרים, על חנויות ועל מומחים כי אין להן עדיין את הניסיון האישי שלהן להבין מה יותר נחוץ כרגע ומה פחות. אז כמובן שעדיף לא לקחת צ’אנס ועדיף שיהיה הכל מהכל ואם אפשר אז את ההכי טוב (ולפעמים גם את ההכי יקר) עבור התינוק.ת הראשונ.ה שלנו.

אתר וקהילת ילדתי – נעים להכיר

מתוך ההבנה הזו, שאחרי הלידה הכל נורא מבלבל, חדש, טרי ומעורפל הקמנו את אתר ‘ילדתי’. האתר נולד מתוך צורך והבנה כמה חשוב לתת לאמא הטריה את המקום שלה אחרי הלידה ולהעניק לה ידע והבנה שהיא לא לבד ברכבת ההרים הזו של האמהות הטריה.

בנוסף, הקמנו קהילה באינסטגרם ובפייסבוק (ובהמשך גם פורום) כדי שכל אחת אחרי הלידה תדע שהיא לא לבד ולא היחידה שמקפצת על כדור פיזיו באמצע הלילה, עם שדיים דולפים, מזמזמת שירים כשהכל חשוך ושקט מסביב.

חשוב לנו לפרסם בקהילה ולעדכן כשעולה כתבה חדשה, להמליץ על מוצרים שונים שחברות הקהילה משתפות כמה תרמו להם ולתת בהתאם המלצות ופתרונות החל ממשחה לטחורים, הקלה על תפרים, איך לעזור לתינוק לישון טוב יותר, ועד למתנות לידה מומלצות.

בקהילה שלנו ההתמקדות היא פחות על פרסום ושיווק לאמהות טריות באופן אגרסיבי, אלא מתוך מקום אותנטי ושיתופי, הבנה של הצרכים אחת של השנייה, התייעצות וקבלת מעטפת של תמיכה גם מהצוות המקצועי וגם מנשים כמוהן שממליצות מניסיונן האישי על מוצרי תינוקות שממש עזרו להן לדוגמא.

בעקבות הדרישה, הקמנו גם פורום ‘ילדתי’ אליו ניתן להתחבר, להתייעץ ולשתף בלייב עם נשים כמונו ועם נשות מקצוע.

ב’ילדתי’ אנחנו קהילה שלמה של נשים אחרי לידה שעוברות את אותם הדברים באותה נקודת הזמן או שעברנו ואנחנו יכולות לייעץ ולשתף מנסיוננו. עם תמיכה וכתבות של נשות מקצוע, הכותבות בגובה העיניים ומנסיונן על כל אותם הנושאים הפחות מנצנצים והפחות מדוברים שאחרי הלידה: כמו כאבי גב/צוואר/ידיים כתוצאה מהרמות והתכופפויות בזמן ההרדמות וההאכלות, חוסר השינה וההרדמות הקשות, סדר יום, כושר אחרי לידה, חוסר זמן להכניס אוכל מזין לגופנו, חזרה לעבודה אחרי חופשת הלידה, שינויים בזוגיות וסקס אחרי לידה וכו’. ואם יש שאלות, תהיות וכו’ כמובן שניתן לפנות לנשות המקצוע דרך האתר או דרך הפורום ולהיעזר בשירותיהן.

פרסום בקהילת ילדתי

אתר וקהילת ילדתי – קהל היעד:

האתר והקהילה הם בהחלט המקום המדויק לפרסום ושיווק לאמהות טריות ומוצרי תינוקות.

מה שמייחד את האתר ואת קהילת ‘ילדתי’ זה שאנחנו לא עוד אתר ששם פוקוס רק על תינוקות, מוצרי תינוקות, על הריון ועל הלידה אלא נותנות לאשה את המקום שלה, אחרי הלידה ומבינות מה בדיוק היא צריכה עכשיו.

קהילת ילדתי היא מדוייקת ומטורגטת מאוד והנשים שמגיעות לאתר ועוקבות בקהילה הן אמהות טריות אחרי לידה ראשונה, אבל גם אחרי לידה שנייה, שלישית וכו’. אמהות צעירות לפעוטות ולילדים קטנים שכבר הולכים ומדברים, שמחפשות עכשיו פתרונות למוצרי תינוקות, לסדנאות לתינוקות, הפעלות שונות, ייעוצים וכל מה שיכול לעזור ולהקל בתקופה שאחרי הלידה.

שיווק באתר ילדתי: אנחנו נותנות מענה לצורך ולכאב

הייחודיות אצלנו היא שקהילת ‘ילדתי’ היא קהילה מאוד מעורבת, משתפת, מתחדשת וגדלה מיום ליום.
הפרסום ושיווק לאמהות טריות ומוצרי תינוקות מתבצע בכל הנכסים הדיגיטליים שלנו.
הנכסים הדיגיטליים של ‘ילדתי’ כוללים את האתר עם כתבות תוכן של נשות מקצוע, קטגורית ‘מומלצים’, ‘מתנות לידה’, פרופיל האינסטגרם, עמוד הפייסבוק, הניוזלטר החודשי שנשלח לנרשמות מהאתר ופורום ילדתי.

האתר מקודם אורגנית בגוגל ומופיע בעמוד הראשון בגוגל במונחים שונים הרלוונטיים לנשים אחרי לידה ולאמהות טריות.

גם בפרסום ושיווק לאמהות טריות ומוצרי תינוקות, השפה זהה לשפה באתר ובפלטפורמות השונות.
אנחנו מדברות בגובה העיניים, כי אנחנו קהילה, אנחנו חברות, אנחנו מבינות אחת את השניה ואנחנו יחד משתפות, מתייעצות וחולקות מהניסיון שלנו.

אנחנו נותנות לעוקבות שלנו פתרונות, עונות על צורך, על כאב. הן אם מדובר בכאב פיזי: תפרים, טחורים, גודש בשד, כאבי פטמות, עייפות, כאבי גב וצוואר והן אם מדובר בכאב נפשי ורגשי כמו בדידות, בלבול, שוק וחוסר איזון הורמונלי, אנחנו כאן להמליץ על מוצרים רלוונטיים שיכולים להקל עכשיו על מצבנו.

כמו כן, בתקופה של חופשת הלידה, המון אמהות מחפות את החברה, את הביחד עם נשים כמוהן ולכן אנחנו גם דואגות להמליץ ולשתף בפעילויות וסדנאות רלוונטיות גם לאמא וגם לתינוק.ת, כי זה בסופו של דבר השליחות של האתר: לתת לאמא את המקום שלה אחרי הלידה, כי Happy Mommy – Happy Baby.

מחירון פרסום באתר ילדתי

חבילת לייט

300 ₪

חבילת מתקדמים

750 ₪

חבילת אקסקלוסיב (VIP)

1500 ₪
שתפי בפייסבוק
שתפי בטוויטר
שתפי בפינטרסט
העבירי בווטסאפ
העבירי במייל
תהיי חברה? הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

היי אימוש, מחפשת משהו?
תהיי חברה,
הרשמי לניוזלטר

הצטרפי לרשימת התפוצה שלנו לקבל עדכונים על כתבות, הטבות והנחות.