ילדתי המקום שלך אחרי שילדת

הילינג אנרגטי – איך ניתן להקל על כאבים באמצעותו?

תרגום מילולי של הילינג מאנגלית לעברית, הוא ריפוי, הבראה. ההילנג עוזר בהבראה, כשיש בגופנו חסימה אנרגטית, ברגע שמצליחים לשחרר אותה, האנרגיה זורמת באופן חופשי וטבעי ואז הגוף יכול להבריא ולחזור לאיזון הטבעי שלו. המטפל בעצם משמש צינור להעברת אנרגיה, בין אם במפגש פיזי או מרחוק.

מאחר והיום כבר ידוע עד כמה הגוף והנפש מחוברים, גם כאן קיימת ההבנה לגבי הקשר ההדוק שבין הגוף לנפש ובאופן הטיפול ההוליסטי הנדרש, שבאמצעותו ניתן להקל על כאבים שונים.
במהלך היום ובמהלך חיינו בכלל אנחנו אוספים איתנו אינספור חוויות, שלעתים פחות נעימות לנו וגורמות לכעסים, לתסכול, לחרדות ולפחדים הנאגרים בגופנו.
בטיפולים של הילינג אנרגטי מתעלים ומאזנים אנרגיות של ריפוי למטופל על מנת לסייע באיזון גוף-נפש, וכך להסיר מחסומים ולהקל על בעיות ומכאובים בגוף וכדי לעורר בגוף את פוטנציאל הריפוי הטבעי שבו.

לכל מטפל ומטפלת גישות וטכניקות שונות לגבי הזרמת האנרגיה והוצאתה מהגוף. יש המשתמשים בקלפים, יש המשתמשים בקריסטלים, במטוטלת, יש מי שמשתמש במגע ויש המטפלים מרחוק וכמובן שניתן לשלב בין הטכניקות השונות.

הילינג אנרגטי
קרדיט לצילום Unsplash

הילינג אנרגטי: מבין יתרונותיו הרבים:

1. תחום צומח המתבסס על מחקרים – כיום גם במחקר וגם בפרקטיקה (חלק מבתי החולים בעולם, משלבים אצלם טיפולים מתחום ההילינג) מבינים שכשיש חסימות באנרגיה, הגוף נחלש וחשוף להתפתחות מחלות וכאבים שונים. הופעתו של כאב כלשהו בגופנו, הינו ביטוי לחסימה אנרגטית ולכן נרצה לאפשר זרימה טבעית של אנרגיה בגוף על מנת לשחרר חסימה זו.
2. יכולת הבראה – איך ניתן להקל על כאבים שונים? הילינג אנרגטי בהחלט יכול לעזור להקל על כאבים שונים, טראומות פיזיות, רגשיות ונפשיות.
3. זמינות – ההילינג האנרגטי זמין לכולם, כל עוד מעוניינים ומוכנים לקבל אותו. זה ממש לא מתאים רק לרוחניקיות ולרוחניקים שבינינו. כולנו זקוקים לאיזון ולכן כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להרוויח המון מטיפול מרפא שכזה. בטיפולי הילינג רבים אפילו לא צריך להיות נוכחים באותו החדר או באותה המדינה עם המטפל, כדי להנות מנפלאות הטיפול.
4. הטיפול אינו מכאיב – אינו פולשני ואינו מביא איתו תופעות לוואי. עצם הטיפול עשוי להביא עימו תחושות של האיי, של הקלה ולעיתים גם של עייפות, במיוחד כשמדובר בשחרור מחסומים וטראומות מהגוף.
5. ניתן לשילוב עם רוב סוגי הטיפולים – כולל רפואה אלטרנטיבית ורפואה קונבנציונלית. בסופו של יום, המטרה היא לרפא ולעזור הן לגוף פיזית והן נפשית על מנת למקסם את איכות חיינו. הילינג אנרגטי אינו תחליף לרפואה המערבית. להיפך, הוא תומך ומחזק אותו ויחד מייעל את ההחלמה על מנת לעזור באיזון הגוף והנפש.

הילינג אנרגטי בהריון, לידה ואחרי לידה

ההריון מביא עימו שינויים רבים בגופנו וכל אחת חווה את ההריון בצורה שונה מאחרת. אם את סובלת או סבלת מבחילות קשות, חולשה רצינית, חוסר איזון הורמונלי, כעסים, דאגות וחששות, כבדות הגוף או כאבי אגן ממש לא נעימים, בטוח שאלת את עצמך או אחרים:” איך ניתן להקל על כאבים אלו?”.

כל אלו נובעים מחוסר איזון ואפשר לאזן גם מרחוק. בטיפול מרחוק, המטפלת מזמנת את הגוף האנרגטי של המטופלת, המטפלת שואלת שאלות ובהתאם נותנת את המלצותיה בנוגע לנשימות ולתרגילי אנרגיה שמומלץ לבצע. בהתאם לתחום עיסוקה והכשרתה היא יכולה לדוגמא, להמליץ על שימוש בשמנים אתריים מסוימים שעשויים להקל ולעזור.

אז איך בעצם ניתן להקל על כאבים שונים שאנו חוות במהלך ההיריון?

מאחר וההילינג מתמקד ומתעמק בשורש הבעיה, ובפתיחת מחסומים שונים בגופנו: גם מחסומים פיזיים וגם מנטליים. מה שיכול להשפיע כמובן על הכאבים השונים שבגופנו ולהקל עליהם, ברגע שמבינים מאין נובעים, המטפלת דואגת להזרים לשם את האנרגיה על מנת לפתוח ולשחרר מחסומים שונים ולעזור בהבראה של הכאב.

ואיך ניתן להקל על כאבים במהלך הלידה?

אחד מיתרונותיו של ההילינג האנרגטי, הוא שאין הגבלה למיקום בו נמצאים וניתן לטפל מרחוק ולשלוח ולהעביר את האנרגיה מרחוק. כך שאשה בזמן הלידה אינה חייבת להיות נוכחת פיזית אצל המטפל ויכולה להיעזר אפילו בזמן הצירים בהילינג מרחוק.

איך ניתן להקל על כאבים אחרי הלידה? גם באמצעות ההילינג האנרגטי?

כן! אחרי הלידה גופנו נתקל בתופעות חדשות ובכאבים שלא בהכרח הכרנו אף פעם או אפילו מהלידה הקודמת. בתופעות החדשות כמו: גודש, טחורים, חוסר איזון הורמונלי והצפה ריגשית ניתן להיעזר בהילינג על מנת להקל על גופנו, לשחרר מחסומים, להזרים אנרגיה שתאפשר לגוף לאזן את עצמו ותקל על הכאבים השונים שאנו חוות.

אצל רובינו אחרי הלידה, עם המעבר לאמהות אנו נמצאות במסע של חיפוש עצמי, שוקלות את האפשרויות השונות במסגרת השינוי ותוהות לא פעם איך אנו רוצות שהחיים שלנו יראו מעכשיו.
גם במקרים של חוסר איזון אישי או מקצועי ההילינג עוזר לפתוח את המחסומים ולהזרים בנו אנרגיה חדשה שמאזנת, מדייקת וממקדת אותנו אל עבר העתיד לו אנו מייחלות לעצמנו ומחברת אותנו לעצמנו.

ההילינג האנרגטי והטיפול באמצעותו הוא מתנה לעצמנו וגם יכול לשמש כמתנה מרגשת ומקורית ליולדת שמחפשת איך ניתן להקל על כאבים שונים או שנמצאת במצב של חיפוש עצמי, בתוך מערבולת הרגשות והשינוי.

התחברת ותרצי לשמוע יותר? נשות מקצוע מתחום ההילינג האנרגטי, תוכלי למצוא אצלנו כאן באינדקס.

הילינג אנרגטי באתר ילדתי

הקסם של לייה

הילינג אנרגטי, רפלקסולוגיה
0542182148
כפר סבא

גליה נתן אפשטיין, הילינג אנרגטי וארומתרפיה

הילינג אנרגטי, מתנה מפנקת ללידה
0549222639
הרצליה
טעינה נוספת

מאמרים נוספים בנושאי הריון ולידה

שתפי בפייסבוק
שתפי בטוויטר
שתפי בפינטרסט
העבירי בווטסאפ
העבירי במייל
תהיי חברה? הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

היי אימוש, מחפשת משהו?
תהיי חברה,
הרשמי לניוזלטר

הצטרפי לרשימת התפוצה שלנו לקבל עדכונים על כתבות, הטבות והנחות.