סיפורי לידה

לידה בהפתעה!

הכל התחיל בהתרגשות מטורפת 9 חודשים אחרי החתונה כשגילינו על המקל שני פסים שבישרו לנו על הריון!!

שמחנו מאד, והתחלנו לדמיין את הלידה איפה היא תהיה, טבעית, בלי או עם אפידורל? טסנו לטיול בפראג חזרנו לארץ והלכתי לסקירת מערכות מורחבת בשבוע 24 בישרו לנו שזו בת, ההתרגשות הייתה בשיאה עד ששבוע אח”כ בשבת בערב כשהתארחנו אצל חברים הרגשתי כאב בטן מוזר חשבתי שאולי זה סתם התכווצות בכל זאת הריון, אבל הכאב התגבר והפך להיות תכוף יותר, וכבר התחלנו לדאוג, לפי מה שידענו וקראנו שיערנו שמדובר בצירים, הזמנו אמבולנס ופינו אותי לבית חולים.

חשבתי שהסיפור ייגמר במה בכך נלך למיון יראו שהכל בסדר ונחזור הביתה, הגענו לבית חולים הרופא בודק אותי, מסתכל עלי ואומר לי תראי את בפתיחה שלוש כרגע מחיקה מלאה של צוואר הרחם את נכנסת לחדר לידה!

הסתכלתי עליו ואמרתי לו בשיא הרצינות אבל זה לא התאריך, איך לידה עכשיו?? לא חשבתי אפילו על האופציה הזו, אבל כן התחילה לידה.

הייתה בהלה מטורפת בחדר מחוברת לעירויים, מגנזיום להפסקת צירים, מוניטור, ומלא  אחיות ורופאים מתרוצצים בלחץ בחדר, לא הבנתי ממש מה קורה עד שנרגעו הרוחות בחדר וניגשה אלי המיילדת והסבירה לי שיש מושג של לידה מוקדמת ויכול להיות שאני מתקרבת לכיוון.

עצמתי עיניים ולא הצלחתי אפילו לשער מה זה אומר. שבת שלימה שאני בשכיבה מוחלטת מתפתלת מצירי לחץ מטורפים ובמקום לעשות את הדבר הטבעי ללחוץ המיילדת מבקשת שאני ארפה, בדיקת אולטרסאונד מראה שהפתיחה שלי הצטמצמה ל 2.5 והרופא מודיע לי שאני עולה לאשפוז במחלקת נשים.

עשר דקות לפני שמעלים אותי המוניטור הראה ציר מאד חזק שחייב את הרופא לבדוק שוב פתיחה, רבע שעה בלבד עברה והרופא בשוק אני בפתיחה 8!!!! וזהו אני מבינה שכבר אני ממש לקראת לידה!

הדופק של העובר התחיל להאט והחליטו להכניס אותי לניתוח קיסרי, נכנסתי ברגשות מעורבים ידעתי שאני וגם היא הולכות לקראת מלחמה! אבל אנחנו פייטריות!

אחרי מאמצים רבים של הרופאים נולדה לי בת קטנה מאד אבל לוחמת, פייטרית כמו שאמרתי, אני הייתי ערה בניתוח ושמעתי שאומרים שצריך החייאה אני לא זוכרת מה עוד כי הרדימו אותי.

אבל כן, הדס חיה שלי עברה החייאה וקיבלה אפגר 2, לאחר יום הגעתי אליה לפגיה החזקתי לה את היד הכ”כ קטנה ומחוררת מרוב לקיחת דם, היא הייתה מונשמת וקטנה ככ וביחד איתה לאט לאט שלב שלב, עם הרבה מהמורות עליות וירידות בדרך צלחנו פגייה של שלושה חודשים! היום היא בת שנה ושלושה חודשיים ילדה מהממת שנלחמה על כל נשימה ונשימה שלה. פייטרית כבר אמרתי?

הדס חיה שבוע 25+2, 720 גרם.

כל אחת והסיפור שלה​

שתפי את הקהילה בסיפור הלידה הייחודי שלך: בהכנות, בתהליך, ביום הלידה עצמו, במה שהלך כמתוכנן ובמה שהגיע במפתיע, במה שהיה טוב וגם במה שפחות...
שתפי בפייסבוק
שתפי בטוויטר
שתפי בפינטרסט
העבירי בווטסאפ
העבירי במייל
תהיי חברה? הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

מתנה של לידה

סיפור הלידה של ינאי – 09.06.2023 הריון שלישי, בן שלישי צמוד לעוד שני אחים צעירים,

רוצה להשאיר תגובה?

היי אימוש, מחפשת משהו?
תהיי חברה,
הרשמי לניוזלטר

הצטרפי לרשימת התפוצה שלנו לקבל עדכונים על כתבות, הטבות והנחות.