ילדתי המקום שלך אחרי שילדת

מחלום למציאות – ‘Lilianadesign’ ממותג תכשיטי אופנה למותג תכשיטי זהב וכסף

איזו התרגשות לארח אותך אצלנו ליליאנה!

אנחנו עוקבות אחריך מההתחלה ונפעמות מהדרך שעברת ונשמח לשתף את הקוראות שלנו במסע שלך.

רגע לפני שנתחיל, רשמו לפניכן שתוכלו לפגוש את ליליאנה ואת תכשיטיה בחנות בה היא מתארחת עד ה-13/5.

והשוס: השגנו לכן הנחה בלעדית (רק לעוקבות של ‘ילדתי’) של 7%, למי שתגיע לפגוש את ליליאנה בחנות שהיא מתארחת בה ברחוב רמב״ם 5, ת”א (ליד שוק הכרמל).

ליליאנה
צילום: עמית אופק

מי זאת ליליאנה מ-Lilianadesign?

אני צועדת כל בוקר בים, צופה בזריחות, בציפורים, בעננים, בגלים ובצדפים. כל בוקר יש משהו שונה בים, לפעמים אני מרגישה כמו חוקרת טבע, אבל זה תמיד מגיע מנקודת המבט האומנותית שלי על העולם.

התכשיטים בקולקציה החדשה מאופיינים בצורות אסימטריות, אמורפיות ואורגניות הנוצרות בהשראת הטבע. יחד עם זאת, אני חיה ויוצרת בתל אביב והיצירה שלי נוצרת בקו התפר המשלב בין טבע גולמי ופראי ובמפגש עם תל אביב הקוסמופוליטית. אני נהנית משני העולמות, אני אוהבת את החיים הטובים, אני אדם שמח ואופטימי מטבעי ואני חושבת שזה מתבטא גם ביצירה שלי. 

היצירה שלי משלבת טכניקות מסורתיות וחדשניות. פיסלתי כל פריט בקולקציה בעבודת יד והיה חשוב לי להנציח רגעים ותחושות באופן ייחודי בחומרים על זמניים כמו זהב, כסף ואבנים גולמיות. אני חושבת שצמד המילים perfectly imperfect (השלמות בחוסר המושלמות) מתאר בצורה מדויקת את הקולקציה שלי.

מאיפה הכל התחיל: המותג “Lilianadesign”?

אחד הדברים הראשונים שאני זוכרת כשהתחלתי להקשיב לטוני רובינס, קרו בדיוק לפי ההנחייה שלו. אני זוכרת את קול הבס העמוק שלו ממלא את האוזניות שלי כשאני שומעת אותו אומר:
“I want you to get excited about your life”
ובאמת התחלתי להתרגש מהחיים שלי ומהעסק שלי. היום אני חייה חיים מלאים מתוך תחושת אופטימיות ומסוגלות אינסופית. אבל זה לא תמיד היה כך.

האמהות שכל כך חלמתי עליה במשך שנים רבות, אחרי טיפולים מתמשכים, הביאה איתה המון קונפליקטים ומכאובים (פיסיים ונפשיים) שמעולם לא חשבתי שאחווה אותם.

אני זוכרת שכשתומר נולד, מעבר לאושר העצום שחוויתי, רציתי כבר לחדש את הקריירה שלי ולהיות חופשייה (שזה פחות או יותר האנטיתזה של – להיות אמא משקיענית ומעורבות ונוכחת בחיי ילדיה, כפי שאני  מטבעי וכמו שתמיד רציתי להיות).
שני הדברים האלה לא הצליחו להתיישב אצלי יחד בשום אופן, למרות כל ניסיונותי. כל דבר שניסיתי שב והחזיר אותי לעמדת ״האמא״ ולא ידעתי אפילו מאיפה להתחיל לשקם את הקריירה שלי (שנותרה על ״אש קטנה״ עוד מאז הולדת הבן הראשון שלי, בעודי מוכרת תכשיטי אופנה אונליין)

הרגשתי שאין לי זמן, שאין לי את עצמי, שכל מה שנותר ממני הוא רק אמא. ורציתי יותר.
‘או וואה’ כמה שרציתי יותר. רציתי הכל ורציתי הכל עכשיו. רציתי להיות בינלאומית ולהצליח בארה״ב ובאירופה ובארץ. רציתי להפוך למותג בינלאומי בוטיקי משגשג. ואז זה היה נראה עדיין כל כך רחוק מהמציאות.

ליליאנה תכשיטים
צילום: עמית אופק

לא לשכוח מי אני: שילוב אמהות עם קריירה בהרחבת המותג “Lilianadesign”

כשתומר היה בן שנתיים בערך, לא יכולתי יותר, זה בער בי בבטן ברמה מטורפת, שחשבתי שאם לא אעשה משהו בנדון עכשיו – פשוט אתפוצץ.
חיפשתי מאיפה להתחיל, חיפשתי את הזמן, רציתי למצוא מחדש את ליליאנה האשה, שהיא  לא רק אמא.  

בחרתי להתחיל בלהעניק לעצמי מרחב. מרחב שבו אוכל להתחיל לחקור מי אני היום ומה אני רוצה באמת עכשיו.
אבל בתור אמא לילד בן שנתיים ולילד בן 6 – לא ראיתי איך זה קורה. ואז נזכרתי בשביב של תחושה. נזכרתי שפעם חלמתי לפתוח את הבקרים שלי בים. אבל איך? ברק, בעלי, עבד אז כל יום בירושלים, (ימי טרום קורונה), הוא היה יוצא כל בוקר מוקדם וחוזר במקרה הטוב, אחרי שהילדים כבר היו מקולחים ולאחר ארוחת הערב בדיוק בזמן להשכיב אותם לישון.

ואני הייתי צריכה להכין אותם כל בוקר לגן, לדאוג שיאכלו משהו, יתלבשו, יצחצחו שיניים, להכין להם סבנדוויצ׳ים לארוחת העשר בגן ולהספיק להביא אותם לגנים (שהיו במרחק של כ- 20 דק׳ הליכה האחד מהשני).

ברגע אחד פתאום נפל לי האסימון – חשבתי לעצמי שאני יכולה לקום ממש ממש מוקדם, ב-5 בבוקר, כשכולם עוד ישנים, לצאת להליכה בים ולחזור עד 7:00 -7:30 ולהספיק לקחת אותם למסגרות. זה היה רגע מכונן.
ברק הסכים שפעם בשבוע הוא יכין את הילדים לגנים וגם יכין להם סנדוויצ׳ים, ואני אוכל לפתוח את הבוקר בים.

התחלתי להתעורר בחושך ב – 5 בבוקר, ללכת לים, לראות את הזריחה, לעשות הליכה ולחזור בזמן לפזר את הילדים למסגרות.
בהתחלה , זה היה רק פעם בשבוע, אח״כ פעמיים בשבוע, ולבסוף כל בוקר, וזה לא היה פשוט. בעלי מחא, הילדים התחילו להתעורר ממש ממש מוקדם (עוד לפני) וחסמו לי בגופם הקטן את הדלת כדי שלא אוכל לצאת מהבית, אבל  לאט לאט – זה התחיל לעבוד.

משהו בי התחיל להתרחב בי מהמרחב הזה שנתתי לעצמי בבוקר, מהים המהפנט, מהזריחות המטריפות, מהסרטנים הקטנים שראיתי. התחלתי להקשיב לתכנים מרחיבי לב ודעת, לעשות מדיטציה, לכתוב. פתאום הרגשתי מלאת השראה, הרגשתי שיש לי זמן, ולא רק זמן, אלא גם שאני מסוגלת לעשות הכל.

צילום: עמית אופק

מחלום למציאות: Lilianadesign מתכשיטי אופנה לתכשיטי זהב וכסף

בתהליך שנמשך כ3 שנים, למדתי צורפות, לקחתי קורסים שונים בשיווק ובניהול עסקים קטנים, והתחלתי ליצור את תכשיטי החלומות שלי, מזהב, כסף ואבנים גולמיות. הכל בהשראת הטבע והים.

הכל התחיל להתחבר ולהסתדר, הפכתי לאמא טובה ורגועה יותר, הפכתי לאשה עם תחושת מסוגלות ובטחון עצמי, התייצבתי בגאון מול בעלי וילדי שמתי את עצמי בפרונט והיקום התחיל להחזיר לי בגדול על כל מאמצי. את התוצאות תוכלו לשפוט בעצמכן.

אני יוצקת בכל תכשיט מהאנרגיה שלי, אני מאמינה שמעבר ליופי האסטטי של התכשיטים, הם גם מלאי עוצמה וכוונה.
אני שואפת להעצים נשים ולהעביר אותם ״מסע״ דרך התבוננות וענידה של התכשיטים האומנותיים והייחודיים שלי.

כל תכשיט שלי הוא ייחודי ואחר. ממש כמוך.
כשאת עונדת את התכשיטים  של ״Lilianadesign״ – העוצמה שלך זורחת מבפנים החוצה ומקבלת חיזוק מבחוץ חזרה פנימה.
את משדרת לא רק יופי אסטטי אלא נותנת לעצמך אישור להיות מיוחדת ולחוות את עצמך כאשה יפה ומלאת עוצמה. כפי שאת באמת, מושלמת בחוסר השלמות שלך. בדיוק כמו התכשיט שאת עונדת.

'Lilianadesign' תכשיטים
צילום: עמית אופק

איפה אפשר למצוא את ‘Lilianadesign’? 

ליליאנה מתארחת למשך השבועיים וחצי הקרובים (עד ה-13/5) בחנות של לידיה רנר, מותג התיקים הטבעוניים הותיק, ברחוב רמב״ם 5, סמוך לשוק הכרמל.

כל מי שתגיע עד ה-13/5 פיזית לחנות ותגיד שהגיעה דרך ״ילדתי״, תהנה מהנחה בלעדית של 7% הנחה על כל תכשיטי הזהב והכסף☺!

מוזמנות להציץ ולהתאהב: https://lilianadesignshop.com/  ולעקוב כמובן: https://www.instagram.com/lilianadesign_/ 

צילום תמונה ראשית: שלי אברהם

לדרמן אנקה – צלמת

היום שאחרי הלידה, מתנה מפנקת ללידה
0543157115

ענבר אופק בשבילך

דולה לאחר לידה, דולה ללידה
0523701137

הסטודיו של ענת

מדריכת פילאטיס, שינויים בגוף ובנפש
0544343479
חיפוש

תהיי חברה?

הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

שתפי בפייסבוק
שתפי בטוויטר
שתפי בפינטרסט
העבירי בווטסאפ
העבירי במייל
תהיי חברה? הרשמי לעדכונים:

אנחנו לא אוהבות ספאם. לא מעבירות את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

רוצה להשאיר תגובה?

היי אימוש, מחפשת משהו?
תהיי חברה,
הרשמי לניוזלטר

הצטרפי לרשימת התפוצה שלנו לקבל עדכונים על כתבות, הטבות והנחות.